Tadžikistāna

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Tadžikistāna

Pārdod īpašumu Tadžikistānā

Tadžikistānas Republika un PSRS bijusī Tadžikistānas Padomju Sociālistiskā Republika ir Centrālāzijas valsts. Tā robežojas dienvidos ar Afganistānu, austrumos ar Ķīnu, ziemeļos ar Kirgizstānu un Uzbekistānu un rietumos ar Uzbekistānu; tāpēc tā ir valsts bez jūras. Galvaspilsēta ir Dušanbe.

Mūsu ziņojums par nekustamā īpašuma tirgu Tadžikistānā var būt svarīgs, ja plānojat pārcelties un iegādāties īpašumu pārdošanai Tadžikistānā. Pārbaudot dārgākos nekustamā īpašuma tirgus pasaulē, Tadžikistānas galvaspilsēta Dušanbe ar 700 000 iedzīvotāju uzreiz neienāk prātā. Bet pilsēta, kuras veco dzīvojamo māju lielākā daļa ir celta padomju laikos, ir hroniskas nekustamā īpašuma krīzes upuris.

Tā kā pieprasījums pēc jauniem īpašumiem pārdošanai Tadžikistānā krietni pārsniedz tā pieejamību, nekustamo īpašumu cenas Dušanbes apkaimē pēdējās desmitgades laikā ir strauji augušas.

Tadžikistānas iedzīvotājiem, kuri pieraduši pie padomju laika valdības mājokļu garantijām, pārapdzīvotība ir novedusi pie slikta dzīves līmeņa krituma.

Pēdējā desmitgadē ir novērots migrantu vilnis no Tadžikistānas laukiem Dušanbē, un ekonomisko māju celtniecība Tadžikistānas galvaspilsētā nav spējusi sekot līdzi. Nekustamā īpašuma izmaksu pieaugums mūsdienās ir radījis pilsētas centru, kurā ir arvien vairāk cilvēku.

Tadžikistānā un jo īpaši Dušanbē pārdošanā esošā īpašuma cenu pieaugumu pastiprina divi faktori: pirmkārt, apmēram 80% Tadžikistānas būvmateriālu tiek importēti; otrkārt, Tadžikistānas valdība nosaka nodokļu un tarifu sistēmu, kas sedz apmēram trešdaļu no jaunu māju celtniecības izmaksām.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 40170

PARDOŠANA Privātmāja, Tadžikistāna, Suǧd, Chudschand - Khujand, Hakim Karim

90,000.00EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

0.46 m²
Gatavā māja pilsētā. 9 istabas vannas istaba virtuve u un w skola Kita un viss pārējais, kas jums nepieciešams viss tuvumā.
Cod. 2405

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Tadžikistāna, Dušanbe, Dušanbe, center

39,000.00EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

150 m²
Māja pārdošanas centrā tiek atjaunota un iespēja mainīties ar citām mājām.
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB